certyfikat iso 9001        82 564 33 66

Serwis Samochodowy

Fundament Bosch Service powstał w 2001 roku, zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów wszystkich marek.
Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

 

Proces naprawy w serwisie
Zobacz więcej
Zakres usług serwisu
Zobacz więcej
Co proponujemy?
Zobacz więcej

Proces naprawy

Proces naprawy w serwisie

Jest bardzo prosty i przejrzysty

Dzięki temu masz ciągłą kontrolę nad Twoim zleceniem.

Diagnoza

Której koszt jest z góry określony i zależny od rodzaju sprawdzanego układu czy podzespołu.

Wycena

Gdy już wiemy co się zepsuło i jak możemy to naprawić, przedstawimy Ci WYCENĘ. Tu wpływasz na koszt naprawy – decydujesz o jej zakresie, możesz skorzystać z naszego sklepu i rabatu na połączone usługi itp.

Zlecenie naprawy

jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, wystawiamy ZLECENIE naprawy, w którym wskazujesz jej sposób, zakres i wybierasz części.

Naprawa

W umówionym terminie realizujemy NAPRAWĘ zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

Konsultacja

Jeśli pojawią się nieprzewidziane trudności, które będą wymagały dodatkowych części lub usług, spodziewaj się telefonu – przeprowadzimy KONSULTACJE, podczas których uzgodnimy dalszy plan działania.

Odbiór samochodu

Gdy wywiążemy się z umowy, zapraszamy po ODBIÓR samochodu. Bez upominania się otrzymasz paragon lub fakturę za zrealizowaną usługę.

Samochód zastępczy

Pozostań mobilny podczas gdy Twoje auto jest w trakcie naprawy. Skorzystaj z auta zastępczego w Fundament Bosch Service

60zł brutto/doba/ pełny zbiornik paliwa/ limit 100km
30zł brutto/ 5 godz./ pełny zbiornik paliwa/ limit 100km
w szczególnych warunkach auto możemy wypożyczyć gratis.

Poznaj nasz zakres usług

Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu oraz dobrze zorganizowanej pracy naszego zespołu mechanicznego nasze usługi są wykonane z największą starannością a ich zakres jest niezwykle szeroki. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych usług:

Mechanika
Samochodowa

Jeśli mechanika w Twoim samochodzie sprawia problemy to specjaliści z Fundament Bosch Service chętnie podejmą się wyzwania i doprowadzą Twój samochód do pełnej sprawności z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologi i oryginalnych części zamiennych.

Klimatyzacja
Samochodowa

Naprawa układu klimatyzacji, sprawdzenie szczelności azotem i wymiana zużytych podzespołów takich jak: sprężarka, osuszacz, parownik. Wykonujemy również serwisowanie klimatyzacji w Twoim samochodzie tak by w jego wnętrzu były zapewnione komfortowe warunki bez pyłków i nieprzyjemnych zapachów.

Instalacje
Gazowe

Wykonujemy serwis i montaż instalacji LPG. Posiadamy autoryzację firmy Landirenzo co świadczy o wysokiej jakości podzespołów oraz ich niezawodności.

Elektryka
Elektronika

W Twoim aucie szwankuje elektronika. Nie możesz zdiagnozować usterki. Chcesz szybko i prosto odnaleźć i zneutralizować przyczynę? Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać każdy problem

Geometria
Kół

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenie służące do regulacji geometrii zawieszenia w systemie 3D - firmy Hoffman. Dysponujemy trzema niezależnymi stanowiskami, dzięki którym czas oczekiwania na usługę jest krótki.

Przeglądy
Okresowe

Systematyczne przeglądy oraz wymiana płynów eksploatacyjnych i filtrów wykonana na czas, zapobiegają nieprzewidzianym usterkom i wydatkom. Zaplanuj już dziś wizytę w Fundament Bosch Service.

Nie stracisz gwarancji,
oszczędzisz czas i pieniądze

Obsługę okresową nowego samochodu możesz zrobić poza ASO,
na przykład w Fundament Bosch Service

 

 

Obsługa okresowa nowego samochodu w BS FUNDAMENT

Nie stracisz gwarancji, oszczędzisz czas i pieniądze – obsługę okresową nowego samochodu możesz zrobić poza ASO, na przykład w Bosch Serwis Fundament!

Podstawa prawna

Od 2010 r. obowiązuje rozporządzenie UE o Wyłączeniach Grupowych w Motoryzacji, w którym zapisano m.in., że poprawnie wykonany pod względem technicznym przegląd w serwisie niezależnym nie może być powodem odmówienia właścicielowi samochodu praw wynikających z gwarancji!

To oznacza, że nie jesteś skazany na autoryzowaną stację obsługi. Bez obawy o utratę gwarancji możesz robić przeglądy okresowe w naszym serwisie.

Warunki techniczne

W teorii każdy serwis ma prawo do wykonywania obsługi okresowej pojazdów objętych gwarancją, ale w praktyce tylko nieliczne mają do tego niezbędne środki i się tego podejmują. Wynika to z obostrzeń lobbowanych przez producentów samochodów.

Okresową obsługę przeprowadza się wg instrukcji udostępnionej przez producenta, więc standardy są takie same jak w ASO, a przegląd obejmuje te same czynności. Problemem jest to, że dokumentację techniczną trzeba kupić u producenta, a nie każdy serwis na to stać.

Dodatkowo warsztat musi być odpowiednio wyposażony, a pracownicy przeszkoleni w zakresie uzupełniania wpisów, tym bardziej że producenci co raz częściej sięgają po elektroniczne książki serwisowe. Do ich obsługi potrzebna jest odpowiednia wiedza, którą zdobywa się na płatnych szkoleniach. To kolejna kosztowna bariera dla serwisów, jednak nie dla naszego.

W BS Fundament posiadamy dokumentacje techniczne, kwalifikacje i narzędzia potrzebne do prowadzenia okresowej obsługi nowych samochodów wszystkich marek.

Co zyskujesz?

Najbardziej wymierną korzyścią obsługi okresowej w BS Fundament jest oszczędność.

1. Po pierwsze mamy niższe stawki za roboczogodzinę i dajemy możliwość wyboru części, także tańszych zamienników spełniających wymagania producentów.

2. Po drugie oszczędzasz czas – nie musisz jechać do oddalonego o dziesiątki czy setki kilometrów ASO.

Serwis i diagnostyka
automatycznych skrzyni biegów

Skrzynia biegów to dla nas pestka

Świadczymy usługi takie jak:
- wymiana oleju
- sprawdzenie poziomu oleju
- sprawdzenie szczelności skrzyni i wszystkich połączeń
- odczytanie kodów usterek zawartych w pamięci sterownika skrzyni

Sprawdź auto z Fundament BS

Planujesz kupić drogi samochód i chcesz go wcześniej dokładnie sprawdzić

Planujesz kupić drogi samochód i chcesz go wcześniej dokładnie sprawdzić? Wybierasz się w daleką podróż, i zależy Ci na bezpieczeństwie? Uruchomiłeś auto po dłuższym postoju i nie wiesz, czy wszystko działa jak należy?

Jeśli zadajesz sobie któreś z tych lub podobne pytanie, to przyjedź do Bosch Serwis Fundament na inspekcję. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki, który wspólnie dobierzemy do Twojej potrzeby.
Do wyboru masz:

- Pełną ścieżkę diagnostyczną
- Pomiar grubości lakieru
- Odczyt błędów ze sterowników
- Pomiar geometrii zawieszenia
- Kartę kontrolną – sprawdzenie 40 punktów

Ponadto oferujemy
Bezpłatne założenie książki serwisowej
Promocje BOSCH
Pojazdy zastępcze
Możliwość odwiezienia i przywiezienia klienta
Bezpłatna kawa